Galerie 303.51 kB 301.93 kB 255.54 kB 302.91 kB 215.73 kB 241.49 kB 214.74 kB 316.74 kB 300.94 kB 332.95 kB 170.23 kB 182.31 kB 184.28 kB 148.78 kB

O táboře

ANGLIČTINA - Druhý jazyk pro vaše děti

Rodilí mluvčí vás čekají na Maděrovce

Již řadu let přitahuje pozornost rodičů i dětí letní jazykový kurz MADĚROVKA . Jazykový kurz u nás je hlavně vyhledáván především pro svoji intenzivní výuku angličtiny v atraktivním prázdninovém prostředí luxusního hotelu v Jižních Čechách.

Jazykový tábor v Jižních Čechách

Pro děti, které ovládají alespoň základy anglického jazyka, je námi pořádaný jazykový tábor jedinečnou příležitostí zdokonalit se v tomto jazyce s rodilými mluvčími a to v prostředí luxusního hotelu v Jižních Čechách.

Kvalitní péče a bezpečnost

Celý areál je uzavřen pouze pro pořádaný jazykový tábor, bezpečnost dětí je u nás na prvním místě.Tým lektorů a personálu dbá na vytvoření vhodných podmínek pro konání kurzu, samozřejmostí je přítomnost zdravotníka, také hotelová kuchyně je připravena poskytnout stravování formou pestrého jídelníčku a také případných dietních omezení dětí.

Náplň jazykového tábora

Jazykový tábor na Maděrovce je určen pro děti ve věku od 10 do 17 let.

Předmětem výuky na táboře je dopolední a odpolední část v celkovém rozsahu 6 hodin komunikace v anglickém jazyce s rodilými mluvčími.

Vyučuje se v interiérech hotelu (učebnách) a dále za příznivého pěkného počasí v exteriérech na rozlehlé zahradě či nově rekonstruovaném venkovním altánku, který je součástí uzavřeného areálu.

Děti jsou rozděleny do skupin dle dosaženého stupně znalosti anglického jazyka na základě vstupního testu. Tím je docíleno maximálního efektu při výuce.

Důraz při výuce je kladen nejen na zvládnutí gramatiky jazyka, ale také na schopnost konverzace na různá témata.

Závěrem jazykového tábora je ověření získaných vědomostí testem připraveným rodilými mluvčími.

Děti se během jazykového tábora zúčastní soutěží a sportovních aktivit a her, při kterých komunikace probíhá rovněž v anglickém jazyce. Touto zábavnou formou se komunikace v cizím jazyce stává pro děti přirozenou.

S dětmi také vyrážíme na výlet do okolí za poznáním krás Jižních Čech. Možností je Zámek Orlík, hrad Zvíkov, plavba po Orlické přehradě či návštěva lázní a zámku Bechyně.

Poslední den jazykového tábora čeká na děti velká večerní slavnost.

V nově rekonstruované budově bývalé stodoly o ploše 200m2 se koná moderní diskotéka v úžasném prostředí s překvapením večera.